| anonim_4396 a întrebat:

Si pe voi va enerveaza unele persoane?

Răspuns Câştigător
| EugenRomaniuc a răspuns:

Nu tu, pe noi ne incanta. Eu peronal le iau acasa si le pun la masa ^_^

7 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Normal. Unele persoane parca sunt facute sa enerveze. Dar pur si simplu le ignor, m-am obisnuit. (Apropo, nu e frumos sa cersiti funda)

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Da, si pe mine, si pe oricine...
Asta e. Trebuie evitate persoanele ce ne enerveaza.
:*

| patriiiii89 a răspuns:

Da exista persoane care enerveaza pe ooricine, dar niciodata sa nuii urasti pentru ca a uri eraun pacat. funda?

| Biancaalone a răspuns:

Da! Si inca cate! Dar le ignor, si ele incep sa-si descopere prostia!

| antonio30 a răspuns:

Bineinteles, întotdeauna vor exista astfel de persoane... Tu doar trebuie sa nu ii bagi in seama
Funda?

| Aannooonniimm a răspuns:

Scumpo nu e o problema asta. Îţi spun ceva persoanele care nu sunt bârfite nu au valoare. deci fi mândra că eşti bârfită pentru că eşti importantă pentru acele persoane. viaţa ta e mai importantă ca a lorhappy

| MariaAntoniia a răspuns:

Orice persoana se enerveaza pe altele, pentru ca nimeni nu e perfect si asa e viata :d