| anonim_4396 a întrebat:

Ce gesturi va enerveaza la alte persoane?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scobitul in nas, mancatul cu gura deschisa, ragaitul, oftatul degeaba la orice miscare, monologul, vorbitul prea tare, vorbitul fara rost. Pe scurt, ma enerveaza existenta unora.
Unii respira prea fasait, si le mai si pute respiratia.
Ma enerveaza persoanele cu totul.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Exact asta ma enerveaza si pe mine. Mi-ai citit gandurile. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi o lista mult mai lunga de gesturi...
Am un coleg care la servici se pune langa mine la stat degeaba, scoate telefonul, se uita la clipuri pe Facebook cu volumul la maxim, si rade tare rolling eyes
Dupa asta, il ia somnul, si sforaie.
Uneori respira atat de greu, incat ma intreb daca nu i-a cazut vreo pisica in caile respiratorii (se aude mieunat).
E de gasca in rest, dar... Cand se pune langa mine, o sterg, ca stiu ce urmeaza.

| Celcestietot a răspuns:

Gesturile de prost rolling eyes

| Sofer a răspuns:

Anumite gesturi stupide care le fac anumiți oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea de cocalar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă deranjează persoanele care se plâng excesiv... happy