| amandina_9414 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi apara la status la messenger o melodie pe care o ascult?

Răspuns Câştigător
| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Http://numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/index.php? download si dai download plugin. :)

2 răspunsuri:
| DeeAnna. a răspuns:

Exista un program, din cate stiu, care trebuie instalat. Dar nu stiu sa iti dau mai multe detalii.Nu il folosesc si nu il voi folosi.

| rallu95 a răspuns:

E un program pentru asta...il descarci, il instalezi, iar apoi, cand asculti muzica ti se pune la status melodia respectiva!