| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu. mi mai apara ce melodie ascult la status'?

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

De obicei majoritatea intreaba invers laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| FeFy` a răspuns:

Dezinstalare:

Daca nu mai doriti sa apara la status numele melodiei din winamp, trebuie sa dezactivati plug-un-ul.
Deschideti winamp : Options -> Preferences -> Plug-ins -> General Purpose -> Click pe "Y! MS Status Changer v0. 7 [gen_yms. dll] -> Uninstall selected plug-in.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Farama pc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De lunu de zile incerc sa scapnsi eu de muzica asta de la status
si nu am reusit, am tot auzit sfaturi, si nu au dat niciun rezultat, mai vreau opinii noi

| publicname a răspuns:

Nu le mai asculta

| Rainbow FisH a răspuns:

Poti sa dezinstalezi din control pannel de la add or remove program
acea aplicatie care face sa-ti apara melodia la status.

| Bratu_Cosmin_1993 a răspuns:

Cum fac sa imi dispara mp3 de la sfarsitul melodiei?