| Serendipity17 a întrebat:

Ce? utilizatorul elasexygagica a disparut? big grin eeeei haaaide ma amuzau raspunsurile ei laughing erau foarte stupide si nu aveau sens laughing laughing dar poate ca NU a disparut, sufletul ei inca mai bantuie site-ul! ne va blestema pe toooti laughing

ok.deci...intrebarea : va pare rau ca contul ei a fost sters? =)

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu am dat niciodată de ea, poate şi-a schimbat nickname-ul. Şi sincer dacă avea răspunsuri stupide şi fără sens cu atât mai bine! Baftă!

| Floreenofficial a răspuns:

rolling on the floor
nu te teme draga se va intoarce. daca n-a fost banata isi va face alt cont.ca nu e greu deloc. laughing
poate revine si mai in forta de data asta :-s, poate chiar stronger than ever smug rolling on the floor

| paramore a răspuns:

E o persoana plina de fantezii sexuale...si cred ca se prosteste ca sa atraga atentiaoh go on

| Emeraude a răspuns:

Imi pare rau ca ai fost atat de penibila incat sa pui intrebarea. Faci si tu parte din categoria celor care se mira cat de proasta e, dar de fapt de abia asteapta o intrebare de-a ei ca sa se mai faca de ras putin? In rest, nu ma intereseaza. Daca au existat unii care sa puna botu' la fanteziile neimplinite ale unei fete de 8-9 ani, ori la mistourile unui pervers obsedat, e problema lor. Sub soare exista loc pentru toti.
Revenind la intrebarea ta, nu ma intereseaza, era subiectul care nu ma lasa noaptea sa dorm. straight face

| Abcfunny a răspuns:

Ohoo o fata mica care i sa facut de... cevalaughing. domane prea obsedata fetitarolling on the floor)

| rosto a răspuns:

Era un user amuzant. Nu cred ca a existat cineva care sa creada ca este o fata de 7 ani, sa fim seriosi.

| Sin a răspuns:

^ ciudata aia mi-a dat add.
Oare chiar se asteapta sa ii accept cererea de prietenie?

| schlau a răspuns:

Fata aia e o idioata. Uite ce mo-a rasspuns mie: ''Aleg pe cel care ma va lega de pat si ma va tortura ca pe o printesa neajutorata drooling postat la 8 Septembrie 2010 12:09''

deci clar e nebuna, da' ce moaca are.de tot rasurolling on the floor