| Isabela96 a întrebat:

Ce v-ati dori cel mai mult sa faceti?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să pot merge mai departe profesional, nu să mă plafonez!
Urăsc sentimentul ăsta.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Sa am un rol serialul in,, the walking dead.

| Trolli a răspuns:

Sa ajung pe Luna, pe bune! laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

La ce te referi? La ce meserie, ce vise am? La viitor?
Eu mi-as dori multe lucruri. Mi-as dori sa calatoresc, sa iubesc si sa fiu iubita cu adevarat, sa am o familie. Sa sar cu parasuta, sa vad cascada Niagara sau Angel. Sa invat sa cant la pian sau chitara.
Mi-as dori sa am un loc de munca interesant, cum ar fi un psiholog la politie, sa caracterizezi suspectii, sa le faci un profil psihologic.
Am multe vise, si am eu grija ca cel putin cateva dintre ele sa se realizeze big grin.

O zi buna!

| ioanamaria56 a răspuns:

Sa devin trilionara ca sa pot manca multe portii de caviar cu ou laughing.

| Dariusuu a răspuns:

Sa termin filmuletul facut de mine.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa mor!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Să omor pe cineva...pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mănânc muşte la aceeaşi masă cu Gwen Stefani şi Alicia Silverstone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajung o celebritate, sau ceva de genu`, de preferat model laughing

| angus35 a răspuns:

Mi-ar placea cel mai mult scriu cartea vietii mele.Bafta!

| mariukka a răspuns:

Sa sar cu parasuta

Răspuns utilizator avertizat
| Cuvântul1 a răspuns:

Sa fac plaja pe luna.