| ela_2323 a întrebat:

Ce o sa faceti in vacanta sau ca ati dori sa faceti

4 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Sa plec la Mare sad si sa-mi iau un bichon... astea sunt mai importante inca nu mi-am planuit ce o sa fac

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Cva imi spune ca o sa plec' in strainatate sad
da nu stiu'
nu pentru toata vacanta cateva zile
da in rest o sa imi petrec timpu' astfel:
-o sa stau cu bff'urile melebig grin
-o sa stau si cu ceilalti pr prin parcuri, molluri, discotecti
-o sa ne petrecem impreuna ziua(comunei/orasului)
-o sa mankam' multe inghetata, popcorn, semintza
-o sa bem coco-cola si fantabig grin
-o sa enervam piticii prosti de la capatul strazii
si inca mai multe'
da oricum
vacanta placutA si tie :* big grin

| tocoal a răspuns:

Cred c-o sa stau mai mult pe la sala de repetitii cu formatia sau poate o sa ma apuc si de altceva.Vacanta placuta.

| babylon a răspuns:

Ar fi multe in primul rand ma duc in toate locurile unde nu am putut in timpul scolii : la o pizza cu prietenii, la un suc, la un film...de astea. Apoi undeva intr-o excursie.