| Minty a întrebat:

Ce va adus mosu?
ati fost multumiti de ceea ce va adus?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu mi-a adus nimic, deci n-avea cum sa dea gres.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struck Sunt multumitalove struck
Mosu ca in fiecare an a fost foarte darnicbig grin Mi-a adus o pereche de blugi, 2 bluzitelove struck, cosmetice, o pereche de cizme lungi si banibig grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O camasa neagra cu dungi rosii subtirele Barotti, duciuri si bani adunati (de la toti cei care s-au intalnit cu mosul) cam 1000 lei.
Mai multumit de atat nu cred ca as putea fi!

| viatadecacatt a răspuns:

Eu imi vroiam jumatatea dar din pacate nu a fost posibilsad... Mi-a adus bani si o punga cu dulciuri.

| AnemonaP a răspuns:

Sunt multumitaa

| Minty explică:

Eu am primit doua romane:''Nunta in cer'' si ''Romanul adolescentului miop'' de mircea eliade amandoua, oja pentru manichiura frantuzeasca trei culori si dulciuri

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Buna... din pacate mie nu mi-a adus nimic deoarece cadoul meu il voi primi in ianuarie deoarece in aceasta luna nu a fost posibil deoarece am vrut un laptop si de abia luna viitoareo sa il primesc... dar tu ce ai primit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O periuta de dinti electricahee hee
Oare sa fi vrut sa ma curentezthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bineinteles