| Blackrose18 a întrebat:

Ce va atrage in mod ciudat la o persoana?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand aflu ca nu fumeaza si nu bea o apreciez

| RAY a răspuns:

Ca e nebuna de fel, e ciudat

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu stiu cat de ciudat e, dar un lucru care ma atrage este o voce calda si draguta. Parca altfel te face sa te simti decat o voce care iti zgarie urechile si chiar te enerveaza uneori.

| gemeni6226 a răspuns:

Vocea,daca e calda si catifelata nu pot sa-i rezist.

| gemeni6226 a răspuns:

Dupa sotul meu fie iertat ca nu mai e, a fost ciudat sa fiu atras de Dr House din filmul cu acelasi nume pentru ca e un personaj dur.Ok dar ma dadeau pe spate replicile lui inteligente si cum rezolva cazurile, imi placea felul lui de a fi si inteligenta lui.Deci daca as intilni asa un tip inteligent caruia sa nu-i fiu indiferenta ar iesi scintei.

| oglindasultanului a răspuns:

Lucruri care n-ar trebui sa mi le spuna mie.

| Apokales a răspuns:

Sa nu aiba un picior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginatia bogata combinata cu umor negru. Daca e si anticlerical deja vreau sa fim bff. day dreaming

| UnDiavol a răspuns:

Ochișori ei râsul ei inima ei sufletul ei zâmbetul ei glasul ei vocea ei parul ei inima ei sufletul ei bunătatea ei înțelegerea ei sprâncenele ei mai ales cand se enervează Nasucul ei cand se face roșu de la frig

da nu este într-un mod ciudata e ceva ce nu pot explica nu știu nu pot defini ma depășește mereu

| Blackrose18 explică (pentru UnDiavol):

Ma refeream in mod ciudat happy nu la ceva normal

| UnDiavol a răspuns (pentru Blackrose18):

Aia nu știu