| Ararat a întrebat:

Ce va da de inteles o persoana care atunci cand se descrie sustine ca ea "se muleaza pe caracterul oamenilor"?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i parsiv, mincinos si se preface, daca urmareste sa se muleze pe caracterul altora, doar pentru a obtine bani sau alte favoruri importante.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Violleta2022):

Da este și asta. Aveți mare dreptate și Adevăr Doamnă Violleta2022 Nu va pot evalua va-și fi dată folositor și inteligent statusul de junior nu-mi permite acesta ocazie și intenție.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Că e mimetică, nu are personalitate proprie, așa că se lingușește și le spune altora ce crede că vor sa auda, nu ce gândește cu adevarat. O persoană duală, parșivă și neasumată happy

P.S: Trebuie să ai IQ de două cifre ca să te descrii așa singur/ă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e flexibila, adaptabila, știe să trateze pe fiecare om după felul lui de a fi, contrar cu o persoana rigida, inflexibilă.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Mai pus pe gânduri mari și am multe semne de întrebări și nici una nu-i bună despre astfel de om asta însemna că se comportat cu tine pe fața frumos și bine până obține ce și dorește de la tine și își atinge scopul său ținta și targetul pentru a ajunge la ceia ceși dorește mar deranja astfel de om lângă mine mult rău de tot clar nu miași dori sa am de aface cu așa ceva și nici nu cred ca un om sănătatos și normal nu șiar dori sa aiba cu așa ceva în viața de a face eu cred cu toată ființa ca un așa om este în stare de absolut orice si are putea face mult rău unui om sper sa nu aibe nimeni de a face cu așa ceva căci nu-i gluma cu astfel de oamenii.