| Dismally a întrebat:

Ce va deranjeaza cel mai mult la fetele / baietii din zilele noastre?

37 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Totul, dar ce mai conteaza lumea nu merge intr-o directie buna de loc.

| NotNamed a răspuns:

Falsitatea, arfele, n.au logica, insuficienta mentala (adică ar trebui sa stie mult mai multe la varsta lor), judecatul fara cunoasterea persoanei respective

| gemeni6226 a răspuns:

Ceea ce voi scrie aici nu se refera la toti doar la unii ma deranjeaza lipsa de respect si faptul ca destui se cred superiori dar totusi nu-mi fac sange rau pentru ca sunt convinsa ca soarta mai devreme sau tirziu il pune pe fiecare la punct.

| Dismally explică (pentru NotNamed):

Asta cu lipsa unor cunostinte elementare sa stii ca era si mai grava in trecut happy

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Au fost mereu idioti care isi imagineaza ca le stiu pe toate happy

| NotNamed a răspuns (pentru Dismally):

Da dar macar atunci nu aveau arfe.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma' man