| Dismally a întrebat:

Ce va deranjeaza cel mai mult la fetele / baietii din zilele noastre?

37 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inselatul, ipocrizia, fitele.

| Dismally explică (pentru mgtow):

Insealatul intr-o relatie?

| mgtow a răspuns (pentru Dismally):

Da

| RAY a răspuns:

Fiecare are un sistem propiu de valori,nu pot judeca eu alte sisteme cum nici ei pe mine,fiecare alege drumul in viata cum vrea,si noi cand eram de varsta lor eram la fel dar fara smartphone,si pe vremea mea erau fete de clasa a saptea, a opta care faceau sex in wc cu baieti, si in morga era senzatie mai ales ca era si aproape, eu eram mai timid, asocial

| Dismally explică (pentru RAY):

Corect dar unele dintre alegerile lor te pot deranja/supara/irita happy

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Crezi ca noi suntem mai diferiti? descoperate pe tine si vei descoperi ca esti cam la fel cu cei care ii barfesti, suntem oameni, dar tindem sa ne mintim ca suntem perfecti

| Dismally explică (pentru RAY):

Am si eu destule defecte, cu siguranta sunt si oameni pe care ii deranjez, dar este dreptul lor sa nu ma suporte happy

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Corecte,cine te place, te place asa cum esti cine e treaba lor, nu traiesti sa fii pe placul tuturor si traieste sa fii pe placul tau, o viata ai

| Dismally explică (pentru RAY):

E cea mai mare prostie sa incerci sa fii pe placul celorlalti.

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Te iluminezi si tu, bravo, life only for eu

| Dismally explică (pentru RAY):

Pe mine nu m-a interesat niciodata parerea celorlalti despre mine, nu am incercat niciodata sa le fac pe plac, sa ma comport intr-un fel, sa ma prefac.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent. Sau hai sa zicem ca injura inconstient. In rest... mai nimic.

| Dismally explică (pentru DoarBogdan):

Daca este doar atat e bine happy

| Freya1 a răspuns:

Nu la toti dar la foarte multi cocalareala si pitiponceala.
Apoi mai vin si fitele pe stomacul gol, alergatul după bani, faptul că judeca oameni după daca sau cum s-au machiat si îmbrăcat.
Faptul ca pun prea mare pret pe vulgaritate, achiziții noi, aventuri.Ca stau tot mai mulți termen îndelungat cu mami si tati.Ca fac copii mult mai repede decat ar fi necesar crezandu-se deja suficient de maturi si etc.

| Dismally explică (pentru Freya1):

Pai acum astea au ajuns valorile - cu cat detii mai multe cu atat esti mai apreciat, de parca numarul obiecteleor pe care le ai este o calitate happy

| Catrice a răspuns:

Lipsa de atenție.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Hmm, cred ca si asta poate fi o mare problema, mai ales daca este o persoana la care tii cu adevarat.

| Celcestietot a răspuns:

Falsitatea, toxicitatea, lacuna de logica, oameni senili inainte de vreme, atasatul pe interes, judecatul fara sa cunosti situatia persoanei, minciuna, prostia, invidia, lipsa de bun simt, sunt multe lucruri de care poate fi deranjat un om cu o moralitate deosebita happy. Pe tine ce te deranjeaza?

| Dismally explică (pentru Celcestietot):

Ai o intreaga lista happy

| SilentRain a răspuns:

Nesimțirea,ipocrizia,ura inutilă

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Da, sunt foarte multi nesimtiti si ipocriti, 2 in 1...

| Sofer a răspuns:

Figurile pe stomacul gol.

| Dismally explică (pentru Sofer):

Pai pe stomacul plin sunt mai putin deranjante? happy

| gemeni6226 a răspuns:

Ceea ce voi scrie aici nu se refera la toti doar la unii ma deranjeaza lipsa de respect si faptul ca destui se cred superiori dar totusi nu-mi fac sange rau pentru ca sunt convinsa ca soarta mai devreme sau tirziu il pune pe fiecare la punct.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Au fost mereu idioti care isi imagineaza ca le stiu pe toate happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Totul, dar ce mai conteaza lumea nu merge intr-o directie buna de loc.

| Legion7X a răspuns:

Ce ne deranjează nu cred că mai contează, fiecare deranj vine în funcție momentele sale imprevizibile sau intenționate + experiențe în curs dezvoltare. Nu cred că există vreo diferentă, de fapt toți ne folosim de aceleași puncte de exprimare: minciuna, trădarea, vulgaritatea, invidia, ipocrizia etc. Dacă în trecut în comunism lumea era mai rezervată și docilă azi este exprimarea este mult mai liberă odată cu modernizarea și avansarea tehnologiei.

| Dismally explică (pentru Legion7X):

Acum, oricat de frumos le-ai "ambala", minciuna/tradarea/ipocrizia sunl la fel de grave.

| NotNamed a răspuns:

Falsitatea, arfele, n.au logica, insuficienta mentala (adică ar trebui sa stie mult mai multe la varsta lor), judecatul fara cunoasterea persoanei respective

| Dismally explică (pentru NotNamed):

Asta cu lipsa unor cunostinte elementare sa stii ca era si mai grava in trecut happy

| NotNamed a răspuns (pentru Dismally):

Da dar macar atunci nu aveau arfe.

| alexalx1234 a răspuns:

La fete ca sunt c***e de mici si si-o trag cu toti smecherasii care se folosesc de ele, iar la baieti ma deranjeaza faptul ca sunt plini de ei, laudarosi si obsedati de sex.

| Dismally explică (pentru alexalx1234):

Cu**ve sunt doar cele care ofera servicii sexuale in schimbul unor sume de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu mă deranjează. Mă enervez foarte greu.
Mi se par mai acrii oamenii din generațiile trecute.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Sunt simpatici si cei care incep tot timpul cu : pe vremea mea... big grin

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma' man

| troleibuz a răspuns:

Celcestietot acea lista spune multe despre tine.