| СчаСтлИваЯ a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult din lume?

24 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Sa-mi fie sanatoasa mama!

| СчаСтлИваЯ explică (pentru Sofia08):

Dar ce s-a intamplat cu mama ta ii uram si noi mamei tale sanatate fericire

| Sofia08 a răspuns (pentru СчаСтлИваЯ):

Nu i s-a intamplat nimic dar daca mamele sunt sanatoase atunci si copii sunt fericiti.

| СчаСтлИваЯ explică (pentru Sofia08):

Da foarte corect spus ma bucur ca sunt astfel de oameni care nu sa gindesc numai la ei dar si la cei din familie big grinbig grin(K)(K)(K)

| Mădă0611 a răspuns:

Liniste (aici intra singuratatea, muzica si curatenia).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa am sanatate, liniste sufleteasca, parintii aproape tot timpul langa mine.
Te pup!

| M1hai a răspuns:

Cel mai mult imi doresc sa fiu sanatos si fericit alaturi de prietena mea happy

| СчаСтлИваЯ explică (pentru M1hai):

Fii sanatos fericit alaturi de prietena ai grija de ea asta este cel mai importanta sa nu o perzi

| M1hai a răspuns (pentru СчаСтлИваЯ):

Multumesc frumos happy

| СчаСтлИваЯ explică (pentru M1hai):

:*

| M1hai a răspuns (pentru СчаСтлИваЯ):

Acuma nu mai e valabila chestia cu prietena, ca m-a lasat...

| Zoey112 a răspuns:

Fericire si sanatate pentru familia si prieteni mei happy

| DumiY a răspuns:

Imi doresc sanatate, daca am sanatate voi avea timp sa imi doresc si unele lucruri.

| MiculFaraon a răspuns:

Imi doresc cel mai mult sa am familia fericita si sanatoasa

| SebylVane1890 a răspuns:

Ceva ce nu pot spune big grin O sa razi...happy