| anda1313 a întrebat:

Ce va face sa acordati o a doua sansa unei relatii?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Daca pot sa ii citesc in ochii faptul ca regreta cu adevaratwinking

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sentimentele sincere pentru acea persoana! Dorinta de a fi din noua impreuna, uneori obisnuinta, sau chiar obsesia pentru o anumita persoana!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cuvintele pe care mi le adreseaza si iubirea pe care i-o port big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu intotdeauna se poate acorda a doua sansa, depinde de situatie.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ce n-as da sa mai existe o a doua sansa pentru noi.Cred ca nu mai exista iubire, sau mai degraba e mai mare ambitia amandurora.Amintirile,planurile,visele carora am dat nastere impreuna.Asta ne-ar readuce impreuna. IUBIREA ar fi cea care ar readuce la viata o relatie.Ar pune pe picioare viitorul inca neconstruit. Mi-a placut enorm varianta lui @emanuellex. Te pup!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Iubirea, cea care iarta totul. Intelepciunea de a nu pierde ceea ce se construieste cu atata ravna. Sentimentele si clipele frumoase pe care le-am investit cu speranta de copil. A acorda o a doua sansa, ar fi pentru mine un semn de putere. Si benefic din toate punctele de vedere pentru partener. Este o dovada de marinimie si de dragoste. Mai ales ca este mult mai dulce impacarea.

| ÅñdRa a răspuns:

Sentimentele

| Zâmbărici a răspuns:

Iubirea!

| bluerose a răspuns:

Speranta ca de data aceasta nu voi repeta aceleasi greseli!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Sinceritatea si iubirea

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiind ca persoana respectiva este facuta pentru mine si plus ca oricine se zice ca ar merita a 2 sansahee hee (daca nu e ceva mult prea grav). dar si sentimentele pe care le ai fata de persoana aceea:Xiubireeaaaa