| Speed99 a întrebat:

Ce va inspira? Ce va motiveaza?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5sJw-UFeJGA

Faptul că unii au arătat că se poate să fii Om. Vreau să ajung și eu acolo.

| Drimmero a răspuns:

A cata intrebare nu e asta pe aici? Ma motiveaza faptul ca vreau sa traiesc, sa imi indeplinesc misiunea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce misiune nebunule? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Strict secret!

| Habbsha a răspuns (pentru Drimmero):

Te crezi în Gta? Apropo, câte misiuni mai ai? thinking

| Drimmero a răspuns (pentru Habbsha):

Atatea cate imi va da viata de parcurs.

Se numeste viata reala,, nu am treaba cu jocurile))))

| OldSoul a răspuns:

Faptul ca inca sunt in viata, bine, cel putin la exterior.

| Superior a răspuns:

Formele geometrice, ele ma ajuta sa gasesc simetria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Si mai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tavanul.
Nuj... Grumpy cat.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Poate e ciudat, dar vreau sa-mi demonstrez mie ca am dreptul sa traiesc. Sa nu fiu alt corp care va fi acoperit de tarana. Sa fac lumea un loc mai bun si sa gasesc fericirea. Sa alerg spre perfectiune si sa fug de mediocritate.

| DaniAdrian a răspuns:

Senzatia de andrenalina pe care o am zi de zi la antrenamente, gandu ca poate o sa am o nevasta, sa o vad la altar, sa-mi tin in brate pentru prima oara propriul meu copilas, sa-mi vad parintii sanatosi si fericiti langa mine, intamplarile de zi cu zi, etc etc.