| Genevaaa a întrebat:

Ce va inspira o persoana care ia in brate pe toata lumea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi inspiră nesiguranță. Persoana alege (poate inconștient) autodistrugerea pe toate nivelurile energetice făcând conexiunea fizică cu oricine.

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare o persoana sociabila.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Silă.

| Hammurabi a răspuns:

O persoană cu un nivel energetic scăzut care încearcă să se încarce de la ceilalți, vampirizându-i energetic (involuntar).

| Genevaaa explică (pentru Hammurabi):

Frumos raspuns

| 1997onur a răspuns:

Nu suport îmbrățișările Urasc asa ceva.

| Genevaaa explică (pentru 1997onur):

Respingi afectiunea. Frustrari incontiente pe planul ăsta?

| 1997onur a răspuns (pentru Genevaaa):

Sunt toxice bro nu am nimic cu nimeni sau orice altceva doar nu-mi plac mie imbratisarile si alte rahaturi de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde si cand o face.
Personal imi inspira o fire copilaroasa, joviala, iubitoare si entuziasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii astia prea lipiciosi, extrem de draguti si de draguti sunt niste serpi in majoritatea cazurilor.