| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce va place mai mult la MARE:în Apa la înot sau pe Plaja la bronzat?

15 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In apa.

Bula
| Bula a răspuns:

Apa, la bronzat!

| dinaprilie a răspuns:

La umbra!

| dragodana a răspuns:

Salut!
Amandoua.

| IgnatVictor a răspuns:

Salut.
Pentru mine, toate trei. Vacanța la mare e o adevărată experiență pentru cineva care locuiește la 200 de kilometri de Marea Neagră. Așa că atunci când ajung pe acolo, încerc să mă bucur de tot.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru IgnatVictor):

Eu locuiesc la 555 KM distanta de Marea Neagra!

| IgnatVictor a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Uau, e ceva distanță. Bănuiesc că locuiești într-o zonă de munte, nu? Eu locuiesc într-o zonă de câmpie. Iar în afară de așezări umane (orașe și sate), câmpii pustii, lacuri, râuri și șosele lungi nu găsești altceva interesant pe aici.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru IgnatVictor):

Da în judetul Sibiu locuiesc. Tu în ce judet din România locuiești?

| IgnatVictor a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ilfov, într-un oraș de provincie.

| alexandradlr a răspuns:

Mie sincer imi place mai mult în apa mării, dar trebuie sa fii foarte atent acolo.

| Olsen a răspuns:

Nu am fost niciodată la maresad

| Fashionista10 a răspuns:

În apa

| Alex08062018 a răspuns:

In apa

| Marcus99 a răspuns:

In apa

| Andrei226035 a răspuns:

In apa