| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place mai mult:omul invizibil sau neomul vizibil?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Omul invizibilwinking

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Omul invizibil. Nu am auzit pana acum de neomul vizibil. Dar oricum, frumos joc de cuvinte. Mi-ar placea sa pot fi invizibil cand vreau. Ar fi o experienta interesanta.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Atâta timp cât e palpabil... poate fi şi invizibil, că de neoamenii vizibili m-am săturat, mă lovesc de ei zilnic, dar ce să-i faci, vremuri grele... fac din om neom!

| JeSa a răspuns:

Nu-mi place superficialitatea, si nici unul din ambii.
P. S "Neomul ar fi deci un fel de capat al speciei, un fel de mutaţie psihologica... singura inca vizibila este forţa violenta (doar leul, dinte animale, il mai respecta)... "
Bye, Jessy

| Slavic a răspuns:

Omul invizibil fratewinking

| denisa0906 a răspuns:

E ton una...sau ma rog:\

| ştrumf_8528 a răspuns:

Neomul invizibilwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacemi:neomul vizibil nu se aude cat se vede, dar degeaba...
lora:iar fortezi regulile, lora? iar?
alinu stiu:de ce omul invizibil? umbli cu smecherii, cumva?
denisa:de unde stii ca-i totuna?
jessyka:niciunul din ambii? deci ii stii? oau!
aqualuna:mai bine o invizibilitate palpabila decat o vizibilitate lovibila, cum ar veni...
VA MULTUMESC TUTUROR PT JOACA ASTA.Va mai astept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slavic, esi f tare! am pus intrebarea pe 13 si ai raspuns pe 21.
esti f vizibil, frate!