| kiss99 a întrebat:

Cum pot sa fac un folder vizibil dupa ce l-am facut invizibil?:d funda

4 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Abdracadabra laughing))

| RappaDanny a răspuns:

Dai click dreapta pe folder. unde scrie hidden debifezi si dai ok. daca nul vezi. da-mi un PM cu ce windows ai, si iti voi explica

| Sotocan a răspuns:

Este destul de usor.
- Creezi un folder nou (cu ce nume vrei)
- Click dreapta pe folder - Proprietati (properties) - Customize - Change Icon (si selectezi un spatiu liber, salvezi si inchizi.)
Acum mai trebuie sa facem sa dispara si numele...
- Click dreapta - Rename [si apesi butonul Alt, tii apasat, dupa care apesi butoanele 0 1 6 0 (cele din dreapta tastaturii)]
Enjoy, sper ca ti-am fost de ajutor!

| andreyandreutzzu a răspuns:

Nu stiu nici eu