| mentholinks a întrebat:

Ce va provoaca cea mai mare placere si cand va simtiti cel mai bine?

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, cel mai bine m-am simtit cand am luat BAC-ul. Tot pe aceasta linie, o senzatie foarte placuta a fost cand mi-am promovat ultimele examene si, ulterior, licenta. Dupa aceea a urmat momentul cand am fost admis la Master. Pe langa aceste realizari profesionale, daca le pot spune asa, ar mai fi si cele de alta natura. Ma simt super cand castig un turneu de tenis sau cand bat pe unul dintre jucatorii buni. Daca mai sunt si spectatori, cu atat mai bine. Daca am si o poza de la eveniment, cu care sa ma laud pe Facebook, si mai bine. De asemenea, foarte placut e si cand termin o carte de citit sau cand castig cate un bilet la pariuri. In rest, sunt zile cand sunt bucuros fara sa se intample nimic, iar muzica pe care o ascult amplifica acest sentiment. Aa si pot sa spun ca acum, fata de anii precedenti, cand evitam pe cat se poate oglinda, am o mare placere sa ma privesc, cu 30kg lasate in urma happy

| RAY a răspuns:

Cea mai mare placere care o simte omul este orgasmul, activarea dopaminei in creier
https://ro.wikipedia.org/wiki/Neurotransmi%C8%9B%C4%83tor

| Drimmero a răspuns:

Din perspectiva de microbist pot zice ca placerea maxima e atunci cand echipa favorita reuseste sa bata pe terenul rivalei de moarte...nu exista sentiment mai frumos de atat, orgoliu mai mare de hranit decat atunci cand rivalul e batut la el in barlog, practic le-ai dat stingerea cand le-o tragi la ei acasa.

Acum si alte aspecte, cel mai bine ma simt in preajma persoanelor apropiate, mai ales sa fiu si sanatos si sa n-am vreo grija pentru ziua de maine, aia da viata.

| SilentRain a răspuns:

Cartofi prăjiți

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

E bine. Ai viata simpla.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Aha'cum sa nu, extraordinar de simplă

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Pai daca poti sa te simti bine si sa obtii placere asa simplu in fiecare zi eu zic ca e simpla.

| SilentRain a răspuns:

Viata e complicata, eu sunt oarecum simpla'

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Aha. Te intelegi bine sa inteleg?

| J0B0MAT a răspuns:

Câinele meu.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Cel mai bine ma simt cand ma imbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul