| T0T a întrebat:

Ce vă vine în minte atunci când priviți stelele?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Amintirile, linistea sufleteasca, iubirea, puritatea si unicitatea fiecaruia dintre noi

16 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ma intreb cate sunt.

| LoveSleep a răspuns:

"Poate dacă ploaia s-ar opri..."

| KamaSutra a răspuns:

Mersi pentru funda ☺

| syd2 a răspuns:

Imi vine in minte sa-ti spun ca poza nu e faina (nu spun naspa ca poate te superi) a mea e foarte faina asa ca nici sa nu gandesti sa replici.

| IonutCG90 a răspuns (pentru syd2):

Putin, dar ce zici de poza asta, v-am surprins si inregistrat audio acum câteva luni:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/......7735_n.jpg

laughing

| syd2 a răspuns (pentru IonutCG90):

Schimbati si tu poza de profil pls la tine e mai grav.

| IonutCG90 a răspuns (pentru syd2):

Sunt eu, este cel mai bun mod de a speria copiii pokemonizați big grin. Mersi frumos. ░T░e░ ░s░a░l░u░t░ă░ ░P░o░n░t░a░ ░d░i░n░ ░C░o░n░s░t░a░n░t░i░n░o░p░o░l░

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum reusesc unii sa identifice constelatiile? toate arata la fel...

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai telescop acasă? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutCG90):

Nu. de ce, prin telescop se vad altfel?

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare aș vrea să-mi cumpăr un telescop și foarte probabil o să iau unul PRO. Nu știu cum se văd dar foarte probabil răspunsul este DAhappy. SE văd mult mai altfel decât cu ochiul liber, de aceea ei pot cu ușurință să asocieze constelațiile happy

| vaporwave a răspuns:

"Oare acum le e foame copiilor din Africa?"

| IonutCG90 a răspuns:

"Cât de mic sunt în fața lui Dumnezeu happy"

| immaBeast a răspuns:

Un loc frumos, un loc liniştit, paşnic, fără oameni răi.