| apz a întrebat:

Ce vei face cu primul tău salariu? Sau dacă ești deja salariat, pe ce ai cheltuit primii bănuți?

Pentru salariații în devenire : primul vostru salariu să spunem ca ar fi în jur de 1500 lei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumatate l-as imparti ca pe floricele pentru ca nu am avut niciodata ocazia sa dau nimic in schimb. cealalta jumatate as pune-o la de-o-parte pentru a-mi cumpara o casa cu putina gradina pentru ca nu suport ideea de a plati chirie doar pentru ca respir.
dupa aia ma voi muta cu barbatul meu acolo langa padure si ne vom face o poza in stil american gothic in fata ei ca si cum in spatele nostru sunt toate bogatiile pe care le-am dorit vreodata

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Parcă ai fi xochipilli. love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Arta flori dans. nu. suntem normali

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Normalul e supraestimat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Devreme ce e supraestimat nu ne putem da arama pe fata

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Incognito e chiar bine de tot. love struck

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-as lua haine sau as cumpara jocuri originale.happy

| William a răspuns:

Cumpar niste magenti laughing.

| RAY a răspuns:

Eu castig intre 700-1200 de lei per luna fara taxe, impozite alte chesti, nu multi castiga 1500 sa fim seriosi, eu toti baniii le dau pe haine, electronice, alte chesti atat

| Deaad a răspuns:

Foarte multă muzică și niște cărți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost sa fii sa-i pastrezi.

| neca a răspuns:

Probabil as comanda de pe net cateva tricouri cu trupe care imi plac

| justadream94 a răspuns:

Initiez o afacere laughing asta presupunand cam am un salar destul de tapan

asa cu primul salar mi-asi cumpara ceva de care sa imi amintesc mereu, mi-a-si face cadou o excrusie mie si cred ca parintilor