| anonim_4396 a întrebat:

Ce vi se pare mai important? Prietenia sau iubirea? confused

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ambele sunt importante, însă după părerea mea, prietenia este eclipsată de dragostea (este un sentiment mult mai complex), în care oricum este inclusă şi prietenia - cei care se iubesc cu adevărat sunt şi prieteni, nu doar iubiţi.

NOname
| NOname a răspuns:

Monawar, hehe, mersi!

P.S. Eu am putut trei.batting eyelashes

caramela
| caramela a răspuns:

Si una si alta pentru ca fac casa bunawinking daca nu ai prieteni pe cine iubesti? si daca ai iubire cui o daruiesti? in afara iubituului, mama sora etc...si prietenii sunt buni in viata, si unii chiar te fac sa simti ca traiesti. parerea meawinking

| PetreConstanta a răspuns:

Iubirea - ar fi prea frumos sa fie devarat

| Dean1996 a răspuns:

@NOname
Asta vroiam si eu sa scriu acum.Ti-as da o suta de voturi pentru raspunsul ala, dar nu pot mai mult de unul.

| birdie14 a răspuns:

Depinde...Poti renunta la iubire daca este o prietenie adevarata.
Sau uneori iubirea se naste din prietenie.Dar dupa parerea mea prietenia adevarata este mai importanta(in cazul meu asa ceva nu exita, dar in fine)
Bafta.

| anabela_5777 a răspuns:

Balanta inclina mult de partea iubirii, deoarece unde este iubire este si prietenie.Un prieten nu sti niciodata daca te iubeste dar un iubit iti este totodata si prieten.

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Normal ca prietenia...adica...o prietena/un prieten te ajuta sa treci peste orice, e langa tine atunci cand cineva iti face rau sau ti se intampla ceva.adica asta`i parerea mea.happy
era un status:
Dragostea cate prietenie:
D:daca eu exist.tu ce rol mai ai
P:sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrimawinking:X:X