| LoveÈℓa a întrebat:

Ce este pentru voi mai important in viata,, iubirea,, (ma refer cand iubesti pe cineva cand iti place de cineva ) sau,, prietenia,,?

Răspuns Câştigător
| itsokdude a răspuns:

Eu cred ca doi oameni care se iubesc pot fi prieteni. Daca te intrebi daca o sa strici o prietenie iubind pe cineva, parerea mea este ca iubirea este evolutia unei prietenii, mult mai presus decat prietenia in sine big grin. Fiecare are nevoie de iubire, chiar daca nu recunoaste. (parerea mea)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine important e sa am liniste, pace si sa traiesc pana cand voi ajunge batran ca tot omul.

| LoveÈℓa explică (pentru mgtow):

Stiu ca astea sunt mai importante dar vreau sa aflu parerea altora care din astea doua sunt mai importante.

| mgtow a răspuns (pentru LoveÈℓa):

Multi prefera sa fiu iubiti/e numai ca nu oricine are parte de asa ceva.

| Shammal a răspuns:

Amandoua sunt importante insa iubirea impartasita intre doua persone, simtita in esenta ei, te duce catre o cu totul alta experienta, o experienta fara limile - sentimentu ca poti face orice cand esti indragostit este adevarat pentru ca iubirea ca forta ti se deschide si ai acces la ea - literalmente poti zbura!

| MidnightLady a răspuns:

Money-money.

| BlueDog a răspuns:

Iubirea este un concept vag definit, deci nu exista. Ceea ce este numit ''iubire'' este de fapt o atractie comform compatibilitatii genetice.