| Eroare404 a întrebat:

Ce vi se pare ridicol?

14 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Dani Mocanu!

| OldSoul a răspuns:

Nickname-ul tau.

| R0R0 a răspuns:

Muuuulte.

| Idkidk a răspuns:

Oamenii mari care se coboară la mintea copiilor, când se ceartă. happy E ridicol din perspectiva mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi am intalnit o situatie ridicola.Am fost "invitati" dimineata la o sedinta.Ni s-a cerut parerea vis-a-vis de o problema in cadrul firmei.Ne-am spus pe rand parerea, insa la final, directorul a ras si ne-a zis :"ce ar fi, daca in loc sa spuneti numai prostii, ati pune mana pe munca?". Asta mi se pare ridicol.

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru anonim_4396):

Ridicol dar si putin amuzant pentru ca a fost 1 aprilie. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Azi,da,am zis ca poate fi vorba de o farsa, insa ieri...tot cam asta a fost

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, atunci imi cer scuze. smug happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Sefu',tu esti? Saru' mana, nu se mai repeta!

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu genul asta de oameni laughing
Dar din perspectiva lui nu a fost ridicol. Asa fac directorii care se cred superiori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Devreme ce ne-a cerut parerea, eu cred ca ne-a cerut sa vorbim, nu sa-i scriem pe o coala A4 raspunsurile.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh. Eu am un asistent de laborator (desi cred ca si preda cursuri), care incepe sa intrebe "Ce parere aveti despre ("un anumit lucru in domenuil asta de activitate") si pur si simplu nu il intereseaza parerea cuiva, pentru ca la primele cuvinte scoase din gura noastra (in special a mea laughing ), incepe el sa zica alte lucruri. cumva arata ca el stie so noi nu. Si este tare enervant.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Ca profa de desen să ne mute din bancă, că cică vorbim în ore... Şi mie nu-mi place cu cine stau.