| EuuDragos a întrebat:

Ce zi din toate zilele saptamanii vi se pare cea mai libera? Adica cea in care puteti face ce vreti voi fara griji ca scoala si temele sau munca?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sambata

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca vorbim de scoala, evident week-endul e cel mai liber. Daca vorbim de munca atunci nu la toata lumea e la fel. Pentru unii Duminica e zi de odihna si ei urasc ziua de luni, pentru mine era invers. Munceam duminica de imi sareau capacele, iar lunea era ceva mai liber. Nu puteam spune ca am o zi preferata pentru ca nu exista zi libera. Difera de la om la om.

| Musique a răspuns:

Vineri. happy

| AndyLavy a răspuns:

Vinerea. pentru ca vineri nu ma duc la facultate. si sunt si singura acasa si ma pot relaxa. in weekend nu prea, iar in cursul saptamanii mereu am cate ceva de facut.

| Trynda a răspuns:

Duminica, lunea happy

Răspuns utilizator avertizat
| Trynda a răspuns (pentru EuuDragos):

S-a intamplat. Asta e ultima mea duminica libera.big grin Incepe distractia la scoala. Deja m-a articulat profesoara cu un 10 la chimie.

Răspuns utilizator avertizat
| val31989 a răspuns:

Sambata,pentru ca stiu ca urmatoarea zi e duminica laughing

| duuh a răspuns:

Nu lucrez, iar temele si scoala nu reprezinta griji asa de mari pentru mine.
Un raspuns logic ar fi sambata totusi, ca atunci chiar lenevesc toata ziua. Da, asta vreau sa fac...

| supradozadenebunie5 a răspuns:

In principiu weenkend pentru ca nu ne ducem la munca sau la scoala.In schimb lunea si vinerea trec foarte greu...

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Vinerea.