| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti daca o sa vina moda sa umblam in pielea goala pe strada? Mai iesiti afara din casa? Adic cu catargurile si pisicutele la vedere?

18 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Evident k nu ar iesi moda asta...laughingsau cel putinm asa sper...big grin

| lia a răspuns:

Desigur... voi iesi pe strada...chiar mai des tongue
Si imi voi lua si aparatul de fotografiat cu mine laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bombonicadulce o sa iasa si moda asta! si atunci sa te vad!

| psiholoaga a răspuns:

Daca va veni momentul in care sa fii dezbracat va fi perceput ca ceva natural, asa cum ar fi normal sa fie, am sa ies, sigur. Atunci actul de a fi dezbracat nu ar mai avea implicatiile sexuale/jenante pe care multi i le confera acum. Asa cum iesim pe strada bruneti/blonzi sau cum suntem, asa vom iesi si atunci.

nony
| nony a răspuns:

La fix. e momentul potrivit sa-mi fac reclama laughing.stiti voi la ce ma refer big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

rolling on the floor Doamne, ce intrebare! rolling on the floor Costumul Evei si al lui Adam exista de cand lumea...si moda asta este acceptata la nudisti.Prefer hainele, dar sunt curioasa daca va exista pretutindeni aceasta moda candva...prin anul 2760... daca va mai exista lumea, hi hi...prehaps...zic si eulaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Omg:O Nu as vrea sa se intample asa ceva! Nu as vrea sa raman cu traume cand o sa vad o bunicuta dezbracata! Sau sa ii vad pe ai mei dezbracati:O:O
Si nu stiu de ce am impresia ca baietii ar sta cu ele mai mult ridicaterolling on the floorrolling on the floorIa imagineaza'ti un transport in comun plin cu oameni dezbracati... ce ar iesi acolo?laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La un transport in comun plin cu oameni dezbracati nu cred ca ar iesii nimic mai degraba ar intra! Si mare fereala de Nony, se pare ca face parte din neamul lui castrvete!

| Silvia a răspuns:

Voi nu va dati seama ca oamenii nu ar rezista si ar face sex pe strada? in vazul tuturor?laughingtentatiile ar fi mult mai marirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Benule, se va ajunge si acolo.se incearca timid acum cu reducerea unor piese de imbracaminte, cu unele prezentari in public femeile goale si pictate pe corp la diferite evenimente mondene, ...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvia asta va fi la inceput! Stateam si ma gandeam la aceeasi chestie! inchipuiti-va sa mergeti cu sotia/iubita/sau prietena pe strada si sa-i vina de hita hita si voi sa nu puteti ce-ati face? Eu as raspunde, fara sa stau pe ginduri, ia draga cu imprumut pina maine poimaine si dau inapoi cu dobanda! 11

| Wisdom a răspuns:

Vom iesi pe strada, sigur, dar nu va mai exista acea intimitate intre persoane, deja sa vezi numai persoane dezbracate va distruge tot acel concept, si in plus industria porno va da faliment rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

@Ben..castravete,castravete..dar sa-mi vezi rosiile cum sunt...rolling on the floor

| Ralux a răspuns:

Pai maaaa...moda dar nu legea straight face nu respect moda pur si simplu si voi fi singura atractie din oras imbracata smug
oamenii se intreaba... e imbracata! cum o fi dezbracata ca noi?laughing

| nmn a răspuns:

Hai k esti chiar amuzanthee hee cat timp te-o fi macinat intrebarea asta? Iti dai seama ca va trebui sa ne mai ducem la facultate, sa ne mai luam mancare, moda oricum se instaleaza treptat asa ca vom avea timp sa ne obisnuim cu oameni care renunta la bluza apoi pantaloni, lenjerie, pana la urma ne vom dezbraca si noi happy

| alle_1861 a răspuns:

Ce intrebare laughing rolling on the floor
Si daca ar iesi toata lumea iti dai seama k as iesi si eu.
Doar ar fi o moda care nu costa mai nimic. laughing ( poate doar consecintele de dupa o plimbare laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nony! fleoscaite?

| Klara a răspuns:

Nu mi-ar placea sa vad babe cu tate pana-n buric balanganind ca talanga vacilor (stiu, tocmai de-aia pentru ca e scarbos) si pensionari cu... ala atarnat crying frustrated
Yooooi...deja mi-i rau :-s