| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Ce ziceti, merita Samsung Galaxy K Zoom? Argumentati big grin

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se merita absolut deloc! laughing
Tu chiar crezi ca e de 20 MP? cu un LG G3 sau un Sony Xperia Z3 vei face poze mult mai bune... daca tot ai atatea bani pentru el iti recomand un Xpera Z3, face poze mult mai bune de cat acel Samsung si are de 20.7 MP camera principala si de 2.2 camera secundara happy

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru OnuOnulică):

Nu am atatia bani, imi fac vise laughing Eu imi cautam asa un telefon pentru ca vreau sa ma apuc de editat poze, deci Xperia Z3 e mai bun, nu?