| SilentRain a întrebat:

Ce zodie ești, hmmmm cam cât la suta te regăsești în descrierea zodiei tale? thinking

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Pești
Sa zicem, dar nu sunt nici genul de persoană care să creadă foarte mult în astrologie.

17 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Leu. Mi se potrivește aproape 100%, mai ales defectele mi le-a nimerit perfect laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să îți răspund cu o anecdotă de pe Tedex.
O fetiță știa de la părinti că este în zodia fecioarei și că are o anumită dată de naștere. Astfel, și-a pus postere în cameră și s-a regăsit in toate caracteristicile acestei zodii.
Apoi părinții i-au comunicat data exactă a nașterii, și a constatat deodată că ea e balanță. Și din nou, toată identitatea ei concidea cu zodia nouă. Astfel horoscopul îți oferă un punct focal în jurul căruia începi să construiești o teorie despre tine. După aceea stelele de pe cer, nu se mai învârt decât în jurul tău, și îți determină dacă azi te papă gaia sau o papi tu pe ea.

| Drimmero a răspuns:

Varsator.

Nu cred o iota din prostiile alea.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Nici eu, pe mine ma amuza puțin prezicerile lor

| Freya1 a răspuns:

Berbec 100%

| RainmakerX a răspuns:

Berbec
85%

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vărsător, 99%.

| Endoryus a răspuns:

4/5 din ce prostii spunea acolo

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Vărsător

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemeni
n-am habar care e descrierea si nici nu ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn.
100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemeni.
Din link-ul pe care i l-ai trimis lui Nevermore 70%.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Varsator,100% laughing

| TristanTzara a răspuns:

Pești. Oarecum, în unele locuri mă descrie perfect altele descrie exat opusul meu. 40% mă nimerește 20% nici da nici nu și 30% parall, dar oricum e o descrie atât de vagă că am loc să interpretez cum vreau.

Nu te lua după prostiile astea!

| SEMIHA a răspuns:

Balanță, și nu cred ce scrie acolo.