| lplostonyou a întrebat:

Ceao. Cer parerea voastra, zeama de la castravete, dat prin storcatorul de fructe si dupa aceea aplicat cu un tampon demachiant pe pielea capului si pe firele de par, are efecte benefice pentru firele de par si pielea capului? Chestia e ca imi cade parul rau de tot, deja nu mai stiu cu ce alifie sa ma mai dau, nimic nu a dat rezultat, apropo sunt barbat si am 33 de ani, par lung legat la spate, va rog seriozitate, nu faceti misto happy

1 răspuns:
| BadBoYz a răspuns:

Da dar trebuie sa lasi o zi dupa ce faci asta a incercat si unchiul meu la 28 de ani si i-a cazut parul dar dupa 1 an a crescut la loc si a mai incercat odata dar a lasat o zi si dupa a mai incercat odata. Funda?