| lifeistough a întrebat:

Ceas mecanic sau electronic?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Electronicbig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Electronicwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Ceas mecanic, ceasurile electronice sunt pentru saraci laughing acum serios, ce firma fabrica ceasuri electronice?

| juniper a răspuns:

Electronic, merge mai bine si este scris cu cifre mari.

| Dominicc a răspuns:

Eu am electronic. e bun asa ca design ca e mai usor si nah. nu stiu. dar faza e ca multe din ele dac intra la apa. BAW. gata sunt.

aleamecanice. nu stiu. mai scumpe... parca rezista la apa astea.
as alege electronic.

| costyn162 a răspuns:

Electronic, fiind mai nou aparut, este mai rezistent, banuiesc. Dar este superior oricum fata de cel mecanic.

| andreea7520 a răspuns:

Electronicbatting eyelashes

| unu a răspuns:

Eu am de 8 ani un ceas mecanic, si merge la fel ca in prima zi (adica o ia inainte cu 1 min pe zi big grin )

| YoAnNa a răspuns:

Si una si alta.winking

| pretty27girl a răspuns:

Electronic :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electronic

Întrebări recente