| Ally a întrebat:

Cei care au intrat acum la liceu cu noi colegi, profesori, o noua scoala, cum e? va-ti adaptat repede? aveti colegi de treaba? cum vi se pare? deja ati facut schimb de adrese de mess si numere de telefoane intre colegi?

1 răspuns:
| FreakyFred a răspuns:

Eu sunt la liceu lazar bucuresti si e chiar tare. toti se poarta bine cu tine ca boboc si in clasa marea majoritate sunt foarte de treaba (chiar daca 95% sunt fete). inca ma doare mana la cate accepturi am dat pe mess in prima zi pe mess laughing) deci e ft bine!