| kolcov a întrebat:

Cei care cunosc site-ul www.bazuka.ro,ce parere aveti despre site? As dori sa comand ceva si nu sunt prea sigur.

Răspuns Câştigător
| jUsTc00nF1rM a răspuns:

Bai saitu e facut de 1 firma de afaceri nu stiu ce provenienta dar nu-i sigur mai bine nu te incurci cu chestiile astea si du-te si ia-ti tu in persoana daca vrei sa pierzi banii comanda daca nu du-te si ia-ti tu de la firma lor!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat si e f ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok! platesti cand ajunge coletul, deci nu pierzi banii.
am comandat si eu o rochie... a ajuns la timp, si era exact asa ca la poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine faci ca nu ai incredere, te tepuiesc!
Asa au facut cu mine si nu numai. Trimit prin curierat si cand deschizi pak, surpriza, ceva gresit(la mine nr pantof) trimit inapoi caci pe site scria ca primesc retur si astepti mandatul mult si bine ca nu mai vine. Adresa care te pun sa expediezi este: atom retail international, op72, cp 34, sect 3, Bucuresti. da-i o cautare la scoala. atom retail international srl si o sa gasesti in monitorul oficial ''patronii' cauta si pe reclamationline si ai sa mai gasesti ceva.surprize!
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rectific la raspunsul nr 5.Siteul se numeste reclamatieonline.ro
Intr-adevar, ce trimite, este ca in poza, dar daca ai ghinionul sa nu-ti vina si soliciti returul, ramai cu buza umflata! probabil e tactica lor! da, cum ulciorul nu se duce de multe ori la apa...

| oZn a răspuns:

E bun