| king5151 a întrebat:

Cel mai bun energizant la gust in afara de Hell? Ce parere aveti de Monster?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chimicale care-ti ridica tensiunea si-ti scurteaza viata. Am gustat unele si nu mi-ar mai trebui in veci.

| king5151 explică (pentru Salontanul):

M am saturat de hell si as vrea sa incerc ceva nou

| Salontanul a răspuns (pentru king5151):

Daca vrei ceva deosebit de ce nu incerci cu apa sau, in cel mai rau caz, un suc, o bere, etc. De ce vrei sa te nenorocesti cu aceste amestecuri distructive? A! Ca bei unul pe luna, asa de distractie, e altceva. Dar sa bei zilnic sau aproape zilnic asemenea bombe energetice nu este bine.

| sierra1 a răspuns:

știi cum se zice că gusturile nu se discută: ce-ți place ție, ăla-i mai bun

| gabicoo a răspuns:

Dacă vrei ceva deosebit: Țuica de electrozi! Dai in primire mai repede decât cu Hell sau Monster!

| Brizbriz a răspuns:

Red bulla-bulla
gust... CUI II PASA?!?
NU iei otrava... asta, energetizant pentru gust

| 1997onur a răspuns:

Redbul cu pepene roșu il beau de fiecare data cand vreau azi am sa-mi iau unul puțin mai încolo nu am mai baut de vreo o săptămâna.

Nu-mi place hell de mic nu suport hell nu mia plăcut niciodată hell are un gust ciudată rău.

| goguPatent a răspuns:

Care ar fi diferenta intre ele? Nu sunt toate o supa de chimicale?

| king5151 explică (pentru goguPatent):

Corect, cu gust diferit

| UserRo10 a răspuns:

Hell mi se pare cea mai ciudata bautura. Monsterul clasic nu imi place, iar cele cu arome sunt prea dulci. Raman la Red Bull clasic sau cu arome

| Maaannnn a răspuns:

Sincer eu nu cosum energizante, dar am auzit ca Bang ar fi o firma buna, plus ca au o varietate de arome.