| GGG562852 a întrebat:

Cel mai frumos raspuns primeste fundita. Care este cea mai frumoasa experienta a voasta in raport cu cartile pe care le-ati citit.

Răspuns Câştigător
| SiMpLa a răspuns:

Traiesc adesea momente de melancolie incep sa retraiesc momente inoportune totodata cu personajul si sunt adesea influentata de experientele dobandite din carti.
Multi spun adesea faptul ca lectura este plictisitoare insa asa cum se spune:Nu judeca o carte dupa coperta sa.Asa si ei nu pot judeca ceva daca nu au lasat sa se descopere ...incetul cu incetul vor descoperi ca este ca un drog happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ultima carte citita cand mergeam la scoala a fost jules verne (tura pamantului in 80 de zile)