| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a întrebat:

Care a fost cea mai emotionanta experienta a voastra legata de urarea "sa ai o zi frumoasa"? Cel mai frumos și mai bine compus răspuns primește fundă+vot!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Biiskrem a răspuns:

De obicei, zilele mele decurg în modul în care au început. E mai greu să-mi schimb starea în bine.
Dacă se interesează cineva de mine, dacă aud o vorbă bună, zic: "Uite că nu m-a înghiţit pământul, nu trăiesc doar fizic." Prin urmare, îmi zâmbeşte sufletul la o urare de genul, dar contează modul în care e spusă.
S-a întâmplat să-mi dorească cineva o zi minunată şi tot ce am făcut atunci a fost făcut cu zâmbetul pe buze, cu gândul la acel cineva, pentru că-l admiram.

2 răspunsuri:
| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA explică:

SĂ FIE legat de ziua de 8 Martie(Ziua Mamei), ce îi dăruiați cadou mamei voastre cand erați copii big grin

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA explică:

Mda,deci dim moment ce nu am mai primit răspunsuri, o sa dau funda.