| GGG562852 a întrebat:

Expuneti-va propria voastra experienta in raport cu cartile pe care le-ati citit. Cel mai bun raspuns primeste fundita.

1 răspuns:
| deviant18 a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi tu cand ma intrebi propria experienta in raport cu cartile pe care le'am citit. te referi la ce'am simtit? cum mi-a schimbat cartea aia viata? avand in vedere ca citesc mai mult fantasy'uri, m'au facut sa visez mai mult. si romanele de dragoste pe care mai pun mana, m'au facut sa vad relatiile cu alti ochi. cam atat. citesc de placere si pentru a intra in alta dimensiune, nu pentru a'mi schimba viata in vreun fel.