| Dani211 a întrebat:

Ceva complicat fraților! Vorbesc cu o fata recent de câteva ore pe Instagram, bun!
Problema este ca i-am cerut vocal a dat unu scurt cu gen, buna.Ca dorm ai ei etc.Si a dat o poza cu ea trimisa direct din insta, gen.Și i-am zis sa trimită poza cu ea când ține 2 degete și cu fața ei.Nu a vrut!
Acum întreb o fi fake? Daca a trimis poza cu ea din insta de dispare fotografia după ce ieși, atunci poate este chiar ea?
I-am cerut ca pe timpul zilei sa vorbim la tel pe apel, și a spus ca da.
M-a gândesc sa nu fie un Trans ceva????????

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu un băiat care face mișto, e la moda că băieți sa se considere fetițe, asta e noua masculinitate )))))

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai asteapta pana maine, sa vezi daca iti confirma ca e cea din poze.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu vreau sa te simți judecat sau ofensat,însă am impresia că TPU e un fel de ghid pentru orice, inclusiv "cum sa decodifici femeia" laughing
Adică ok,ți-a trimis poza,că nu vrea cu degetele nu știu,probabil că te considera pe tine un ciudat de pe apel vrea sa vorbească,zic și eu.
Oricum și dacă o fi trans,asta nu înseamnă că nu poți rămâne sau pleca. Daca vrei sa pleci,o poți face fara reținere.O relație în ziua de azi e echivalenta unei relații de prietenie puțin next level,asa că dacă te depășește... știi ce ai de făcuthappy
Sunt sigur că nici alții nu pot fi foarte precisi in vreo explicație oferita, deoarece relațiile fiind superficiale, automat ca și comportamentele diferă și nu ai de unde ști dacă sau nu te iubește cu adevărat sau daca vrea ceva cu tine!
Însă chiar și așa bro, are balta peste, stai chill thumbs up
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că probabil s-a simțit stânjenită să-ți trimită pozele așa cum i-ai cerut tu. Poate e minora.
Ai întrebat-o câți ani are?