| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ceva ganduri ma indispun,ori de cate ori devin fericit ceva ganduri ma indispun si devin trist,faza e ca nu pot identifica prea usor gandurile acelea care ma indispun,vreau sa gasesc o solutie pentru ele ca sa nu ma mai indispuna, Cum as putea identifica mai usor gandurile care ma indispun?

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Buna intrebare. astept si eu raspuns

| hhhpyter a răspuns:

Salut! Gandeste-te la ceva ce te face fericit, atunci vei observa gandurile care te indispun. Incearca pana reusesti! Sau ai putea sa te gandesti la nemultumirile de zi cu zi, ele ar putea fi motivul tristeti tale.