| anonim_4396 a întrebat:

Cf? Are cineva chef de scoala? eu una nu

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Vei realiza ce frumoasă e școala după o viață de muncă în care vei sta peste 8 ore pe zi, nu doar 6, nu te vei mai bucura de vacanțe de luni de zile ci de un concediu de maxim o lună pe an și când vei vedea că în zilele imediat de după sau înainte de sărbători(sau în multe cazuri chiar și de sărbători) va trebui să muncești vei vrea să faci orice să te întorci la școală, dar nu vei mai putea. Iar după ce vei ajunge bătrân și bolnav după o viață plină de muncă te vei simți și mai neputincios.

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

EU frt.
te rog nu mă bate :'c

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa de tine. Vezi ca iti trebuie liceul si sa dai cu matura pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu am chef de nici o scoala.

| Ada78 a răspuns:

Nici eu.

| 7iulie a răspuns:

Ce copil ar vrea şi i-ar plăcea să meargă la şcoala.