| xSweetAnGeLx a întrebat:

Chiar nu inteleg de ce trebuie sa neplaca aproape la toti blondele/blonzi cu ochii albastri? doar pentru ca hitler a fost...pe invers si iau placut blonzi cu ochii albastri asta nu inseamna ca trebuie sa ne copiem dupa el sunt si bruneti chiar mai draguti si frumosi decat blonzi/blondele.

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Nu este nimieni obligat sa il placa anumite lucrut pe care altii le plac ...si nimieni nu il copie pe Hitler si mie imi plac ochii albastrii si chiar nu stiam ca lui hitler i au placutbig grin(si sunt si bruneti cu ochii caprui care sunt ft adorabili)

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Chiar nu trebuie sa ne placa tuturor aceleasi chestii! Hitler avea treaba cu rasa, ca trebuia sa fie pura, nu neaparat cu blonzi...

| TrendyHedgehog a răspuns:

Dar nu tuturor le plac blonzii cu ochi albastri.Eu una ii urasc mi se pare ca au o fata ciudata.Fiecare are gusturile lui, nu trebuie sa ii judeci pentru asta.

Răspuns utilizator avertizat
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Asa e mai! Nu e drept!
Eu sunt saten cu ochii albastrii si crede-ma ca dau in fiecare luna o gramada de bani pe vopsele ca sa ma fac blond crying
Acum serios, fiecaruia ii place un anumit tip, pentru mine de exemplu, chiar nu conteaza culoarea parului, nu m-am ghidat niciodata dupa asta, poate sa aiba parul si albastru atata timp cat are alte calitati mult mai interesante... ca sa zic asa big grin
O zi faina!winking

| Allexa101 a răspuns:

Eu una nu vad nimic in a avea ochii albastri sau verzi sau caprui, cu par blond, brunet etc. Conteaza mai mult ce e in sufletel big grin. Dar acum fiecare cu gusturile si placerile luihee hee.