| ioanacoruga4567 a întrebat:

Cică este o aplicație Qmiran in care vezi cine ți-a trimis mesaje pe Tellonym. Eu nu am reușit să mă loghez, nu merge și nu știu de ce, dar oare în momentul în care te-ai logat, îți zice aplicatia cine ți-a dat mesaj in urma cu 2 luni de exemplu sau îți apar doar după ce ți-ai descărcat aplicația? Zic asta pentru că eu am mai dat demult mesaje altora pe Tellonym și acum a devenit cunoscuta aplicația asta, și mă gândesc că poate au aflat persoanele că eu le-am trimis

1 răspuns:
| KaanNoah a răspuns:

Eu folosesc aplicația aia ca sa vad cina imi intra la poze si pe profilul meu de insta. De chestia cu tellonum nu stiam