cami
| cami a întrebat:

"Cica n-are lumea bani " laughing, fratiilor unde e criza?! Unde sunt lipsurile?! Cand din supermarket-uri ies oamenii incarcati, de zici ca-au cumparat tot magazinul.
Si apropos de supermarket-uri/hypermarket-uri, in orasul vostru, care-i cel mai cautat, aglometat? In Craiova, zici ca Real-ul imparte miere pe gratis.

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Si in Baia Mare mi se pare ca Realul e cel mai cautat. Aseara, era o dezordine la marfuri si rafturile erau aproape goale, incat am avut impresia ca vine sfarsitul lumii, Doamne iarta-ma!, ori ca toata lumea face nunta!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

De sărbători toata lumea face tot posibilul sa fie de toate pe masă. Măcar atunci laughing
În Zalău cred ca Kauflandul e cel mai aglomerat :-s

lolita
| lolita a răspuns:

De sarbatori toata lumea incearca sa aiba o masa cat mai bogata, este o traditie sa avem masa plina. Ca in fiecare an cred ca Carrefour-ul face furori.

| anad a răspuns:

La noi Kaufland este cel mai cautat. Este bine aprovizionat, lume civilizata si preturi ca peste tot.

| xibalba a răspuns:

Vrea si lumea sa manance bine, na... In Pitesti sunt aglomerate cam toate: Real, Auchan, Carrefour, Kaufland. Nu am stat sa le analizez si sa vad care e cel mai aglomerat, dar cred ca Auchan e.

| sorin a răspuns:

Am vazut si eu, dar trebuie sa faci rost de banii pentru cumparaturi.La mine in oras cam toate sunt arhipline.

| Abcfunny a răspuns:

La mine in Bucuresti in carrefour se imparte mierealaughing

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Kauflandu mi se pare cel mai aglomerat in orasoo in care iz love struck laughing

| Andreeagen a răspuns:

Unde e criza? Sti cate sacrificii au facut oamenii astia in ultimele luni sa cumpere ce au cumparat pentru masa de revelion? Ai idee la cate au renuntat si vb din experienta. noi am facut sacrificii sa luam "de toate" pentru masa de Craciun si de Revelion si sa stii ca nu ne'am putut permite tot ce am avut anul trecut.

| ciupy a răspuns:

In suceava este unicarm si fidelio tot asa doar ca sunt mai multi oameni ca de obicei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanul n-are bani dar se raftata.Ca vorba aia:'prea saraci sa ne permitem lucruri ieftine.'