| ioana_3915 a întrebat:

Cine a citit Memoriile unei gheise? cum vi s-a parut? eu vreau sa cumpar cartea, am vazut filmul acum ceva timp si mi-a placut foarte mult.

Răspuns Câştigător
| byka1986 a răspuns:

Eu am citit cartea; mi s-a parut senzationala. am vazut si filmul, care normal ca nu este la fel de complex cum este cartea. daca ai posibilitatea sa o citesti, iti recomand cu incredere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut mult, filmul nu se compara cu cartea.citeste-o, n-ai ce pierde happy