| tputputpu123 a întrebat:

Cine a citit,, Misterul Trenului Albastru,, de Agatha Christie?
V-a placut? Sunt foarte curioasa de parerea altora... dupa mine a inceput bine si s-a terminat extrem deproststraight faceSunt povesti incepute si neterminate, personaje care sunt unde nu ar trebui sa fie, si dupa mine Khingdom chiar nu trebuia pus vinovatlaughing

PS:Nu vreau raspunsuri:,, Eu nu citesc,, sau,, Nu stiu,, sau,, Nu ma intereseaza,,

Răspuns Câştigător
| ClaraLove a răspuns:

As vrea sa-o citesc.De unde ai luat cartea?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chocolatelove18 a răspuns:

Buna am citit cartea, si sincer nu inteleg de ce nu ti-ai placut sfirsitul.Pe mine, de exemplu ma uimit finalul, si cunosc persoane ca au o parere asemanatoare, insa fiecare are opinia sa si trebuie sa o acceptam asa cum ea e.Totusi cartea e fascinanta, iar Khingdom a facut totul pentru rubine, si poate ca el nu a facut nimic propriu zis, insa el a pus la cale, lui i-a venit ideea asa ca merita sa fie pus vinovat.

Răspuns utilizator avertizat