| anonim_4396 a întrebat:

Cine a comandat de pe H&M? Cum vin ambalate produsele? PARERI?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se plangea cineva pe site ca a primit produsele cu par pubian si urme de anti-perspirant, ceva "divin". Eu n-am comandat de la ei.

| MelissaAdela a răspuns:

Eu nu am dat pana acum o comanda de pe H&M in schimb imi cumpar haine de acolo si po spune ca preturile sunt destul de rezonabile iar hainele sunt de calitate.Cat despre intrebarea a doua, presupun ca le aduc intr o cutie ambalata cu o punga pe care scrie marca magazinului.

| iiUser20 a răspuns:

Super ok vin ambalate. Nu am avut o problema cu asta!