| dyenutza01 a întrebat:

Cine a fost in tabara de la Rasnov, de engleza si calarie? Dar la Cheile Gradistei, de engleza si de inot? Ce fel de conditii sunt? Pretul e destul de mare, iar brosurile pline de minunatii:X:X E adevarat tot ce zic ei acolo? Ms anticipat:*

6 răspunsuri:
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Eu am fost la Rasnov.A fost super.A fost discoteca in fiecare seara.Foc de tabara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu stiu dar incearca sa afli de la prieteni, rude sau parinti daca au fost acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu stiu dar incearca sa afli de la prieteni,rude sau parinti daca au fost acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, eu am fost. Te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost eu la,, cheile gradistei''. este superb.se marita bani.pretul este de 11 milioane dar ai conditii super.prefesorii de engleza sunt veniti din anglia. e discoteca in hotel. e super tare

| dirtoaica a răspuns:

Eu am fost la Rasnov.Conditiile sunt minunate.Ne aseaza in camere cu cine vrem de la noi din oras.Totul este linistit si lectiile de calarie sunt minunate mergi la aqua parca in brasov is ai o seara a costumelor, foc de tabara si mancare excelenta big grin
Daca nu iti placea mancarea pe care ti-o dadea puteai sa spui si iti pregatea altceva.Profesorii din anglia sunt super de treaba nu te cearta si te invata jocuri minunate in engleza.Se joca jocul,, Capture The flag'' si este foarte distractiv.Se fac concursuri de dans sau jocuri gen,, Bingo!'' Eu o recomand dar anul acesta merg la cheile gradistei.big grin