| Andrei200202 a întrebat:

Cine a mai călătorit cu avionul? Ce părere aveti de cei de la blueair?
Am voie să urc in avion cu un ghiozdan in care am niște haine si câteva lucruri? Se considera bagaj de mână? Ma uitam acum după bilete si am văzut opțiunea de check in online care costă 5 euro. Ce este check in-ul?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bagajul de mână nu are voie să depășească anumite dimensiuni. Verifică asta pe situl companiei cu care vei zbura.

| EntertainYou a răspuns:

Da. E ok.
Din ce stiu astia iti dau si biscuiti si apa la bord. Mai uiti de faptul ca poti sa cazi din cer in secunda 2.

| Andrei200202 explică (pentru EntertainYou):

Mersi, chiar ma impacasem cu sentimentul de frica. Lumânări au?

| EntertainYou a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu faceam misto, desi parea. Chiar iti dau biscuiti si apa la bord cei de la Blue Air. happy