| Iama a întrebat:

Cine ar putea sa imi dea detalii despre liceele militare(admitere,ce se invata, cum este)... Cele mai multe informatii si cele mai folositoare primesc fundita... :*

1 răspuns:
| Kpopmaster a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa ai foarte multa rezistenta fizica si pshiica sa nu ai probleme in niciunfel cu politia sa fi o persoana cu bunele maniere in buzunar sanatos tun si fara tatuaje, pirsinguri, fumat, alcol si droguri nu mai stiu despre operati