| stefanionut97 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste detalii despre liceele militare. Nu sunt inca convins daca sa merg la un liceu militar. Daca ati putea sa imi dati niste sfaturi as fi recunoscator.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Vezi răspunsurile utilizatorului corolav, cele cu fundă.

| XatomisX a răspuns:

Toti vreti la liceu militar pentru ca nu aveti medie mare pentru a intra la un liceu respectat straight face asta e daca nu ati invatat indeajuns soarta

| AlisAlis a răspuns:

Nu stiu sa iti spun prea multe despre asta, am o singura cunostinta la un astfel de liceu si stiu ca ii place acolo, acum depinde de persoana. Uite un articol ca sa iti faci o idee
http://www.roportal.ro/articole/viata-intr-un-liceu-militar-1710.htm